Víkendové střílení s Buckem

Sezóna se blíží a pomalu začneme připravovat lukostřelecké vybavení, aby jsme mohli na různé akce spojené s lukostřelbou, ať to jsou bitvy, lukostřelecké závody nebo si jen tak rekreačně zastřílet. Mnozí z Vás již luk drželi v ruce a jiní se na to teprve chystají a budou luk držet v ruce poprvé. Proto přicházím z touto nabídkou, která je určena pro všechny, kteří střílí nebo chtějí střílet z anglického dlouhého luku - longbow.
 
Víkendové dobové střílení s Buckem 1.4-2.4. 2017
 
Vím jak jsou těžké začátky lukostřelce( sám jsem začínal ) a taky vím jak je těžké ze začátku trefit terč i když se to zdá snadné a právě tyto základy bych Vás chtěl o tomto víkendu naučit, abyste se mohli v budocnu zdokonalovat. A jak to bude probíhat?
 
Sobota 1.4. V první řadě Bezpečnost
                   Pohovoříme z čeho jsou luky longbow vyrobeny a jak se k nim chovat
                  Jak správně nasazovat tětivu
                  Držení luku
                  Správný postoj a nátah luku 
                  Vypouštění tětivy
                  Jak střílet na vzdálenější cíle
 
Neděle 2.4. Dopolední závody a pár rad na konec
 
 Cena tohoto víkendu: 1500,- kč za střelce
 
Co se týče jídla, můžete si dovézt vlastní nebo se můžeme domluvit na plné penzi: 2x snídaně, 2x oběd, 1x večeře.  Cena - 350,- na osobu. Je nutné domluvit předem.
Věková hranice kurzu je 17 let a víc
Jinak co se týče občersvení- pitný režim, to je v místě. Příjezd na tento víkend je možný v pátek nebo v sobotu ráno. Přespání je možné ve vlastních stanech na nádvoří statku.
 
 
Tento víkend je určen jak pro jednotlivce, tak i skupiny